Gabinet online

Proponowana przeze mnie poradnia internetowa, to propozycja dla tych z Państwa, którzy z jakichś powodów (są zbyt zajęci, nie potrafią przełamać barier mentalnych, podróżują lub mieszkają zbyt daleko od Krakowa) nie mogą wybrać bezpośredniego kontaktu z dietetykiem.

Współpraca może odbywać się online lub z czasem przekształcić w tradycyjną formę konsultacji w gabinecie. Jakość oferowanych usług jest identyczna, jak w przypadku wizyty w gabinecie stacjonarnym. Zawsze przed konsultacją proszę pacjentów o przesłanie ankiety, dzienniczka żywieniowego, pomiarów obwodów ciała oraz aktualnych badań. Po otrzymaniu podstawowych informacji o pacjencie, umawiam wizytę.

Decyzję dotyczącą formy kontaktu online pozostawiam Państwu. Komunikowanie może odbywać się za pośrednictwem popularnych komunikatorów (Skype, messenger, WhatsApp), poczty elektronicznej, rozmowy przez telefon lub za pomocą mediów społecznościowych.

Jestem w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z pacjentem. Wszystkie informacje na temat pierwszej wizyty znajdą Państwo w zakładce: „Dla pacjenta”.

Cennik kliknij tutaj

Call Now Button