Kontakt

Rejestracja:

Telefon: 729 966 155

Dodatkowe numery kontaktowe:

Telefon: 606 376 663

Adres

Dietetyk Kraków - Dietografia
ul. Na Gródku 2/8
31-028 Kraków


Sprawdź jak do nas dojechać

Instytut Viscera zlokalizowany jest w ścisłym centrum Krakowa przy krakowskich Plantach. Klinika oddalona jest od Rynku Głównego o około 500 m. Dojście z Rynku Głównego do gabinetu prowadzi przez ulicę Sienną, następnie należy skręcić w lewo w ulicę Na Gródku 2/8.

Najbliższy przystanek tramwajowy – Poczta Główna znajduje się w odległości około 200 metrów od kliniki. Kierując się z przystanku Poczta Główna należy podążać w kierunku ulicy Siennej, następnie skręcić w prawo w ulicę Na Gródku. Klinika mieście się na parterze, za oszklonymi drzwiami, przy ulicy Na Gródku 2/8.

 • Przystanek Poczta Główna: linie tramwajowe: 1, 3, 10, 24, 52
 • Przystanek św. Gertrudy: linie tramwajowe: 6, 8, 10, 13, 18
Dojazd z Dworca Głównego:
 • Przystanek Dworzec Główny Zachód: linie tramwajowe: 3
Dojście z Dworca Głównego:

Do kliniki dojdziesz bezpośrednio z Dworca Głównego spacerem. Kieruj się wzdłuż ulicy Pawiej, następnie skręć w prawo w ulicę Lubicz i podążaj ulicą Westerplatte. Dotrzesz do Krakowskich Plant, następnie skręć w ulicę Świętego Krzyża, którą dojdziesz do ulicy Na Gródku. Instytut Viscera mieści się przy ulicy Na Gródku 2/8.

Możesz również wybrać trasę w kierunku ulicy Kurniki, następnie dojdziesz do Placu Matejki, z niego kieruj się w lewą stronę. Dojdziesz do ulicy Floriańskiej, którą idąc cały czas prosto dojdziesz do Kościoła Mariackiego. Następnie skręć w lewo w ulicę Sienną – dojdziesz nią do kliniki.Sprawdź, gdzie możesz zaparkować samochód:

 • Parkingi:
 1. Parking przy ulicy Kopernika 1
 2. Parking przy ulicy Zyblikiewicza 2
 3. Parking w Galerii Krakowskiej
 • Strefa płatnego parkowania:
 1. ul. Karmelicka – dojście do kliniki przez ulicę Karmelicką, Szewską w kierunku Rynku Głównego, następnie przejście przez ulicę Sienną
 1. ul. Kopernika, Westerplatte – dojście do kliniki przez ulicę Kopernika, następnie Westerplatte i Sienną
 2. ul. Wielopole – dojście do kliniki przez ulicę Wielopole, Sienną
 3. ul. św. Gertrudy - dojście do kliniki przez ulicę św. Gertrudy, Sienną

Napisz do nas

Call Now Button